New York Rangers - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 27. 10. 2009 v 00:00 SEČ
  NYR PHX  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2009 00:00New York RangersNYR-PHXPhoenix Coyotes5:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2009 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers5:4pPreviewReviewVideo
23. 10. 2009 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils2:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2009 01:00New York RangersNYR-SJSSan Jose Sharks3:7PreviewReviewVideo
18. 10. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2009 00:00New York RangersNYR-PHXPhoenix Coyotes5:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2009 02:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
22. 10. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo
18. 10. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2007 23:00New York RangersNYR-PHXPhoenix Coyotes1:5PreviewReviewVideo
28. 10. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-NYRNew York Rangers3:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers117411441:310-10-04-74-2-03-2-17-33L
PHX Phoenix Coyotes96301224:173-01-07-23-2-03-1-06-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers6420824:170-00-01-54-22L
PHX Phoenix Coyotes5320613:122-00-04-13-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes4310611:51-01-03-13-11W
NYR New York Rangers5321617:140-10-03-23-21L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)03:55
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]