Chicago Blackhawks - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 02. 10. 2009 v 20:00 SEČ
  CHI FLA  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 10. 2009 20:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers3:4sPreviewReviewVideo
28. 05. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks2:1pPreviewReviewVideo
24. 05. 2009 21:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings1:6PreviewReviewVideo
23. 05. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings4:3pPreviewReviewVideo
20. 05. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 10. 2009 20:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers3:4sPreviewReviewVideo
12. 04. 2009 01:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals7:4PreviewReviewVideo
10. 04. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
08. 04. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 23:00Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:30Florida PanthersFLA-CHIChicago Blackhawks0:4PreviewReviewVideo
17. 12. 2007 01:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2005 01:30Florida PanthersFLA-CHIChicago Blackhawks4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers000000:00-00-00-00-00
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers000000:00-00-00-00-00
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]