Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings (REVIEW)

previewreviewvideo

(4. zápas 1. kola play off 2008/09)


Začátek zápasu: 24. 04. 2009 v 01:00 SEČ
Nationwide Arena
(diváků: 18889)
5 CBJ

DET 6

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ140
DET321
Po třetinách1:35:55:6

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CBJ71411
DET141215
Po třetinách7:1421:2632:41

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ62/237331313
DET63/63925429

Přehled gólů

1. třetina
02:58DET0:1Stř. golfemPPG: Nicklas Lidstrom (1)A: Brian Rafalski (2)
06:12CBJ1:1Stř. příklepemPPG: Kristian Huselius (1)A: Rick Nash (2)A: Kris Russell (1)
07:09DET1:2Stř. zápěstímG: Tomas Holmstrom (2)A: Brad Stuart (2)A: Pavel Datsyuk (1)
10:02DET1:3Stř. zápěstímG: Dan Cleary (2)A: Tomas Kopecky svk (1)A: Valtteri Filppula (3)
2. třetina
01:44CBJ2:3Teč, DorážkaG: Rick Nash (1)A: Rostislav Klesla cze (1)A: Kristian Huselius (1)
05:38CBJ3:3BekhendPPG: RJ Umberger (3)A: Raffi Torres (1)A: Steve Mason (1)
06:59DET3:4Stř. zápěstímG: Marian Hossa svk (1)A: Niklas Kronwall (2)A: Brad Stuart (3)
11:26DET3:5Stř. příklepemPPG: Marian Hossa svk (2)A: Tomas Holmstrom (2)A: Nicklas Lidstrom (3)
15:45CBJ4:5Stř. příklepemG: Kris Russell (1)A: Raffi Torres (2)
18:04CBJ5:5BekhendG: Fredrik Modin (1)A: Aaron Rome (1)A: Jason Chimera (1)
3. třetina
19:13DET5:6Teč, DorážkaPPG: Johan Franzen (2)A: Jiri Hudler cze (2)A: Niklas Kronwall (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:29CBJ2 minRaffi TorresHrubost (Kirk Maltby)
02:29CBJ2 minDerek DorsettHrubost (Jonathan Ericsson)
02:29DET2 minJonathan EricssonHrubost (Derek Dorsett)
05:47DET2 minKirk Maltby (Steve Mason)
07:42CBJ2 minMike CommodoreHákování (Henrik Zetterberg)
16:43CBJ2 minKris RussellZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
2. třetina
04:24DET2 minJonathan EricssonDržení (Jakub Voracek cze)
08:01CBJ2 minMike CommodoreNedovolené bránění (Tomas Holmstrom)
10:05CBJ2 minRick NashKrosček (Brian Rafalski)
3. třetina
18:26CBJ2 min (trest odseděl Jason Williams)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ1Steve Mason (prohra)29 - 320 - 06 - 935 - 4185.37%059:43
DET30Chris Osgood (výhra)25 - 281 - 11 - 327 - 3284.38%060:00

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Kris RussellObránce112+1210101-15:40
20Kristian HuseliusLevé křídlo11200200000%17:29
61Rick NashLevé křídlo1120235010-21:31
14Raffi TorresLevé křídlo022-1215000-10:42
18RJ UmbergerLevé křídlo101-1021000-16:03
33Fredrik ModinLevé křídlo101+1012010100%11:46
24Aaron RomeObránce011+2023200-15:24
25Jason ChimeraLevé křídlo011+1042000-11:00
97Rostislav Klesla czeObránce0110003100-23:03
3Marc MethotObránce000-2001200-20:33
15Derek DorsettPravé křídlo000-1226110-10:06
19Michael PecaCentr000+101210064%13:01
22Mike CommodoreObránce000-2421000-21:17
27Manny MalhotraCentr000+101220047%21:08
29Jason WilliamsCentr000+101000075%13:30
50Antoine VermetteCentr000-203210050%15:42
51Fedor TyutinObránce000+1000100-22:03
93Jakub Voracek czePravé křídlo0000062100-11:42

#DET Detroit Red WingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
81Marian Hossa svkPravé křídlo202+1073001-15:47
5Nicklas LidstromObránce1120030102-24:45
96Tomas HolmstromLevé křídlo112+1012000-17:25
23Brad StuartObránce0220025100-18:27
55Niklas KronwallObránce0220002200-21:36
11Dan ClearyPravé křídlo101+1057110-18:11
93Johan FranzenPravé křídlo1010051100-20:44
13Pavel DatsyukCentr011+103100150%16:07
26Jiri Hudler czeCentr011-10210000%14:21
28Brian RafalskiObránce011+1010000-23:37
51Valtteri FilppulaCentr011+101110027%13:49
82Tomas Kopecky svkPravé křídlo0110001000-09:44
18Kirk MaltbyLevé křídlo000-1201000-08:56
22Brett LebdaObránce000-1020000-13:37
37Mikael SamuelssonPravé křídlo000-1021000-15:58
40Henrik ZetterbergLevé křídlo000002200050%22:09
43Darren HelmCentr000-205811025%09:53
52Jonathan EricssonObránce0000403100-13:15

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Marian Hossa
Marian Hossa svk
G: 2, A: 0, P: 2
S: 7, +/-: +1
Johan Franzen
Johan Franzen
G: 1, A: 0, P: 1
S: 5, +/-: 0
Rick Nash
Rick Nash
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Lee
#28 - Chris Lee
Dan O'Halloran
#13 - Dan O'Halloran
Steve Miller
#89 - Steve Miller
Mark Shewchyk
#92 - Mark Shewchyk

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD177111019
CBJCBJ - FLAFLA1113111119
MTLMTL - BUFBUF19114821
CARCAR - WSHWSH25731118
PHIPHI - SEASEA71215524
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211514
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]