New York Rangers - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 18. 11. 2008 v 01:00 SEČ
  NYR OTT  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators2:1sPreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo
13. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
11. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo
09. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators2:1sPreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
14. 11. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
08. 11. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2007 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
01. 12. 2007 20:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
14. 10. 2007 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
14. 03. 2007 00:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2007 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators4:6PreviewReviewVideo
30. 12. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers1:0PreviewReviewVideo
09. 12. 2006 21:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
19. 04. 2006 01:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators1:5PreviewReviewVideo
31. 03. 2006 02:30Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers2013722655:443-23-113-78-4-15-3-16-42W
OTT Ottawa Senators1761121241:451-20-112-53-6-13-5-14-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers128411630:223-13-110-26-41W
OTT Ottawa Senators9361624:261-10-05-43-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers85311025:220-10-03-55-31W
OTT Ottawa Senators8351617:190-10-17-13-54L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2443126
OTTOTT - NYRNYR1011101017
PITPIT - NSHNSH28211117
WSHWSH - BUFBUF2253523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6619621
EDMEDM - TORTOR2146027
UTAUTA - TBLTBL1777919
CGYCGY - DETDET15971611
SEASEA - MINMIN17231314
CHICHI - FLAFLA2322616
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]