San Jose Sharks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 08. 11. 2008 v 18:00 SEČ
  SJS DAL  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 11. 2008 18:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
06. 11. 2008 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues5:4sPreviewReviewVideo
04. 11. 2008 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
03. 11. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks3:5PreviewReviewVideo
30. 10. 2008 17:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 11. 2008 18:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2008 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo
02. 11. 2008 00:00Boston BruinsBOS-DALDallas Stars5:1PreviewReviewVideo
01. 11. 2008 01:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2008 01:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 05. 2008 03:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:1pPreviewReviewVideo
02. 05. 2008 18:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
01. 05. 2008 03:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
30. 04. 2008 01:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:1pPreviewReviewVideo
28. 04. 2008 03:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:5PreviewReviewVideo
25. 04. 2008 18:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3pPreviewReviewVideo
06. 04. 2008 21:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2008 17:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
17. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
15. 12. 2007 22:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks1412202450:333-02-07-78-0-04-2-08-26W
DAL Dallas Stars135821040:520-20-03-102-3-23-5-04-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks88001631:162-01-04-48-08W
DAL Dallas Stars5232423:220-20-00-52-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks6420819:171-01-03-34-22W
DAL Dallas Stars8350617:300-00-03-53-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2142123
OTTOTT - NYRNYR10981014
PITPIT - NSHNSH2421916
WSHWSH - BUFBUF1943421
CBJCBJ - VGKVGK2025519
STLSTL - CARCAR6615519
EDMEDM - TORTOR1746024
UTAUTA - TBLTBL1566916
CGYCGY - DETDET12871410
SEASEA - MINMIN16201113
CHICHI - FLAFLA2319614
DALDAL - NYINYI2021128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]