Nashville Predators - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 1. kola play off 2007/08)


Začátek zápasu: 15. 04. 2008 v 01:30 SEČ
  NSH DET  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 04. 2008 01:30Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo
12. 04. 2008 20:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2008 01:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 04. 2008 01:30Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo
12. 04. 2008 20:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2008 01:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2008 20:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 04. 2008 20:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2008 01:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
30. 03. 2008 21:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators1:0pPreviewReviewVideo
21. 03. 2008 01:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
15. 03. 2008 18:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
09. 03. 2008 20:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
13. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
11. 12. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings220047:30-00-01-12-0-00-0-02-02W
NSH Nashville Predators202003:70-00-01-10-0-00-2-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings220047:30-00-01-12-02W
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators202003:70-00-01-10-22L
DET Detroit Red Wings000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings220047:30-00-01-12-0-00-0-02-02W
NSH Nashville Predators202003:70-00-01-10-0-00-2-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings220047:30-00-01-12-02W
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators202003:70-00-01-10-22L
DET Detroit Red Wings000000:00-00-00-00-00

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings8254217115257:1847-75-549-3329-9-325-12-47-32W
NSH Nashville Predators824132991230:2298-93-542-4023-14-418-18-56-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings41299361132:935-34-223-188-23W
NSH Nashville Predators412314450120:1135-42-320-214-63W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings412512454125:912-41-326-155-51L
NSH Nashville Predators411818541110:1163-51-222-196-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]