Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 09. 03. 2008 v 20:00 SEČ
  CHI EDM  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 03. 2008 20:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers5:6pPreviewReviewVideo
08. 03. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo
05. 03. 2008 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
02. 03. 2008 21:00Chicago BlackhawksCHI-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 03. 2008 20:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers5:6pPreviewReviewVideo
08. 03. 2008 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo
05. 03. 2008 03:00Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators1:5PreviewReviewVideo
03. 03. 2008 02:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets4:3sPreviewReviewVideo
29. 02. 2008 03:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2008 03:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2007 01:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
01. 04. 2007 21:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
10. 02. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2006 01:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo
25. 11. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks5:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers3:4pPreviewReviewVideo
04. 01. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks5:0PreviewReviewVideo
19. 11. 2005 18:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks683335666196:1937-64-337-3118-15-115-20-56-41L
EDM Edmonton Oilers683236564185:20616-514-332-3619-16-113-20-46-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers35191613896:938-18-120-157-31L
CHI Chicago Blackhawks33181513698:792-11-019-146-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks35152053098:1145-53-318-175-51W
EDM Edmonton Oilers33132042689:1138-46-212-214-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]