Washington Capitals - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 27. 02. 2008 v 01:00 SEČ
  WSH MIN  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 02. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2008 21:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
23. 02. 2008 23:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals6:3PreviewReviewVideo
21. 02. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
17. 02. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 02. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2008 20:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames1:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild3:0PreviewReviewVideo
20. 02. 2008 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
18. 02. 2008 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2006 02:00Minnesota WildMIN-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild623428568170:1687-53-338-2418-13-316-15-24-63L
WSH Washington Capitals632835856177:1968-82-432-3115-16-313-19-54-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild31181333687:744-30-121-104-62L
WSH Washington Capitals31151633089:934-31-215-166-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild31161523283:943-23-217-147-31L
WSH Washington Capitals32131952688:1034-51-217-155-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:3(0:0, 0:3, -:-)38:57
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108620
SJSSJS - OTTOTT2263819
MTLMTL - PITPIT2330220
VANVAN - TORTOR3221319
DALDAL - CBJCBJ2510715
COLCOL - CGYCGY2501121
CARCAR - WPGWPG2012712
WSHWSH - MINMIN7104117
PHIPHI - UTAUTA588810

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]