Los Angeles Kings - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 22. 01. 2008 v 18:30 SEČ
  LAK DET  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings6:1PreviewReviewVideo
16. 01. 2008 03:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2008 22:00Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
18. 01. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-VANVancouver Canucks3:2sPreviewReviewVideo
16. 01. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-ATLAtlanta Thrashers1:5PreviewReviewVideo
13. 01. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 12. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2007 02:00Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
10. 03. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
06. 01. 2007 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 01:00Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings7:3PreviewReviewVideo
28. 11. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings2:5PreviewReviewVideo
10. 11. 2005 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings5:4pPreviewReviewVideo
13. 10. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings493514470169:1095-45-427-2219-6-216-8-26-42W
LAK Los Angeles Kings491930238140:1655-23-221-2811-16-18-14-16-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2519623888:564-24-212-136-41W
LAK Los Angeles Kings27111612290:923-12-19-184-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2416823281:531-21-215-98-21W
LAK Los Angeles Kings2281411650:732-11-112-104-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]