Colorado Avalanche - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 22. 11. 2005 v 03:00 SEČ
  COL CGY  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
19. 11. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
18. 11. 2005 18:30Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-COLColorado Avalanche1:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
19. 11. 2005 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
17. 11. 2005 02:30Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
15. 11. 2005 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2005 18:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2005 18:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo
11. 10. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames7:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames2212822656:580-20-115-79-2-13-6-18-21L
COL Colorado Avalanche2011722479:651-20-25-156-3-25-4-06-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames129211931:210-10-09-38-21L
COL Colorado Avalanche116321445:371-20-22-95-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche95401034:280-00-03-65-41L
CGY Calgary Flames10361725:370-10-16-43-71W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

21. 10. 2026 - 22. 10. 2026
Cole Knuble
Cole
Knuble

GÓLY: 2
Oliver Bonk
Oliver
Bonk

ASISTENCE: 2
Cole Knuble
Cole
Knuble

BODY: 2
Nikolas Matinpalo
Nikolas
Matinpalo

PLUS/MÍNUS: +3
Mattias Samuelsson
Mattias
Samuelsson

PIM: 17
Cole Knuble
Cole
Knuble

STŘELY: 4
Rasmus Dahlin
Rasmus
Dahlin

ICE TIME: 26:27
Dan Vladar
Dan
Vladar

ZÁKROKY: 27
Samuel Ersson
Samuel
Ersson

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]