New York Rangers - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 06. 12. 2026 v 01:00 SEČ
  NYR COL  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2026 01:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers1:0pPreviewReviewVideo
16. 10. 2026 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers7:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2026 01:15New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
12. 10. 2026 00:00New York RangersNYR-VANVancouver Canucks6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2026 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2026 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2026 02:30Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
14. 10. 2026 02:30Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
11. 10. 2026 01:00Colorado AvalancheCOL-TORToronto Maple Leafs3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2025 18:30New York RangersNYR-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
21. 11. 2025 03:00Colorado AvalancheCOL-NYRNew York Rangers6:3PreviewReviewVideo
26. 01. 2025 19:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche4:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2025 03:00Colorado AvalancheCOL-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo
29. 03. 2024 02:00Colorado AvalancheCOL-NYRNew York Rangers2:3sPreviewReviewVideo
06. 02. 2024 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche2:1pPreviewReviewVideo
10. 12. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
26. 10. 2022 02:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche2:3sPreviewReviewVideo
15. 12. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2021 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers117311533:240-10-05-66-0-01-3-17-31W
COL Colorado Avalanche95311138:270-10-14-53-1-12-2-05-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers66001229:100-00-01-56-06W
COL Colorado Avalanche5311724:160-10-11-43-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche4220414:110-00-03-12-21L
NYR New York Rangers513134:140-10-04-11-43L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27639New York Rangers NYR-COL Colorado Avalanche00000

Tipovali, že vyhraje New York Rangers
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]