Anaheim Ducks - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 17. 10. 2007 v 18:00 SEČ
  ANA NSH  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2007 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild0:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames4:7PreviewReviewVideo
12. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes3:6PreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:30St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2007 02:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators3:2sPreviewReviewVideo
04. 02. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo
10. 01. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks5:4pPreviewReviewVideo
06. 12. 2006 18:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators4:0PreviewReviewVideo
24. 03. 2006 18:30Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators6:3PreviewReviewVideo
02. 01. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
01. 11. 2005 18:30Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
09. 10. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks8351619:230-10-16-23-1-00-4-13-51W
NSH Nashville Predators5230417:180-00-02-32-2-00-1-02-33L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks4310612:70-00-03-13-11W
NSH Nashville Predators4220416:140-00-01-32-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators101001:40-00-01-00-11L
ANA Anaheim Ducks404107:160-10-13-10-44L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD177111019
CBJCBJ - FLAFLA1113111119
MTLMTL - BUFBUF19114821
CARCAR - WSHWSH25731118
PHIPHI - SEASEA71215524
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211514
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]