New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 02. 12. 2025 v 01:00 SEČ
  NJD CBJ  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 12. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets3:5PreviewReviewVideo
30. 11. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
28. 11. 2025 22:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils0:5PreviewReviewVideo
27. 11. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
25. 11. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 12. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets3:5PreviewReviewVideo
29. 11. 2025 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
27. 11. 2025 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs1:2pPreviewReviewVideo
25. 11. 2025 01:00Washington CapitalsWSH-CBJColumbus Blue Jackets5:1PreviewReviewVideo
22. 11. 2025 19:00Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2025 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2025 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils1:2PreviewReviewVideo
12. 03. 2025 00:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2024 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2024 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
28. 12. 2023 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets4:3pPreviewReviewVideo
17. 12. 2023 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils3:6PreviewReviewVideo
24. 11. 2023 21:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets1:2PreviewReviewVideo
07. 04. 2023 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets8:1PreviewReviewVideo
15. 02. 2023 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils2516813380:746-12-012-139-1-17-7-05-51L
CBJ Columbus Blue Jackets2511952773:825-53-110-155-3-36-6-24-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils119111937:264-11-06-58-21L
CBJ Columbus Blue Jackets115331330:341-31-16-55-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils147701443:482-01-06-84-61W
CBJ Columbus Blue Jackets146621443:484-22-04-103-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
26181New Jersey Devils NJD-CBJ Columbus Blue Jackets42301228

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
abonentalexander1986banffbatmanvcfckkvvlkctibor88dakan
darth0banedavidprochazkadpdilitflyers66francoafunesgabe_ukafi
ganco1gasstgolohiguainhojanhromecharl
ica62ignacignac75johnnyjonathan_cheechoojuventus1kerry
korikrab88machymaly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivet
petepispetsilvia7spalinithajskemenuvendo84vojmut

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
jarynmtlpargy8

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkdakanfunesica62johnnyjonathan_cheechookori
machymatys1979pargy8pispetthajskemenu

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986banffbatmanvcfctibor88dilitflyers66
francoagabe_ukafiganco1gassthiguainhojancharl
ignacjindrich73juventus1kerrykrab88maly.petkom.beranek
mtlpackova.ivetpetesilvia7spalinivendo84vojmut

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1395167
CARCAR - BOSBOS12123519
CHICHI - LAKLAK11881112
STLSTL - MTLMTL12510914
NSHNSH - NYINYI18441112
DALDAL - NJDNJD19341113
WPGWPG - FLAFLA6417914
UTAUTA - MINMIN8109618
VGKVGK - OTTOTT2520419
ANAANA - VANVAN2151717
SJSSJS - BUFBUF12132123

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]