Ottawa Senators - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 2. kola play off 2006/07)


Začátek zápasu: 01. 05. 2007 v 01:00 SEČ
  OTT NJD  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 05. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
29. 04. 2007 02:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
27. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
20. 04. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins3:0PreviewReviewVideo
18. 04. 2007 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 05. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
29. 04. 2007 02:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
27. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
22. 04. 2007 19:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
21. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 04. 2007 02:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
27. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators2:1sPreviewReviewVideo
06. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
18. 11. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils8:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 02:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
20. 03. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators0:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils5:4PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils211027:71-00-01-11-1-00-0-01-11W
OTT Ottawa Senators211127:70-10-01-10-0-01-1-11-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils211027:71-00-01-11-11W
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators211127:70-10-01-11-11L
NJD New Jersey Devils000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators75211025:170-10-03-42-1-03-1-15-21L
NJD New Jersey Devils85301026:212-00-05-33-2-02-1-05-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils5320617:131-00-03-23-21W
OTT Ottawa Senators3210412:70-00-01-22-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators4311613:100-10-02-23-11L
NJD New Jersey Devils321049:81-00-02-12-12W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils8249249107216:20113-910-852-3025-10-624-14-36-41L
OTT Ottawa Senators8248259105288:2224-92-634-4825-13-323-12-66-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils412510656107:997-66-627-144-61L
OTT Ottawa Senators412513353146:1001-31-219-227-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators412312652142:1223-61-415-266-41W
NJD New Jersey Devils412414351109:1026-34-225-166-41W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]