Minnesota Wild - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 1. kola play off 2006/07)


Začátek zápasu: 16. 04. 2007 v 02:00 SEČ
  MIN ANA  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 04. 2007 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
13. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2007 02:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues5:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2007 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 04. 2007 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
13. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo
07. 04. 2007 02:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 00:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
13. 11. 2006 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2006 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
20. 10. 2006 18:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2006 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2006 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2005 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:4sPreviewReviewVideo
17. 10. 2005 00:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks220045:30-00-02-02-0-00-0-02-02W
MIN Minnesota Wild202003:50-00-02-00-0-00-2-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks220045:30-00-02-02-02W
MIN Minnesota Wild000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild202003:50-00-02-00-22L
ANA Anaheim Ducks000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks220045:30-00-02-02-0-00-0-02-02W
MIN Minnesota Wild202003:50-00-02-00-0-00-2-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks220045:30-00-02-02-02W
MIN Minnesota Wild000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild202003:50-00-02-00-22L
ANA Anaheim Ducks000000:00-00-00-00-00

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks82482014110258:2089-144-1044-3826-6-922-14-55-51W
MIN Minnesota Wild8248268104235:19117-810-650-3229-7-519-19-37-33W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild41297563123:8112-57-328-137-33W
ANA Anaheim Ducks41266961144:1053-91-720-217-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks412214549114:1036-53-324-175-51W
MIN Minnesota Wild411919341112:1105-33-322-197-31L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]