Winnipeg Jets - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 26. 02. 2024 v 00:00 SEČ
  WPG ARI  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 02. 2024 00:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes4:3pPreviewReviewVideo
24. 02. 2024 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets2:3pPreviewReviewVideo
21. 02. 2024 02:00Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild6:3PreviewReviewVideo
19. 02. 2024 22:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 02. 2024 00:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes4:3pPreviewReviewVideo
22. 02. 2024 04:00Arizona CoyotesARI-TORToronto Maple Leafs3:6PreviewReviewVideo
19. 02. 2024 22:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers3:6PreviewReviewVideo
19. 02. 2024 00:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes4:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2024 03:00Arizona CoyotesARI-CARCarolina Hurricanes1:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 01. 2024 01:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets2:6PreviewReviewVideo
19. 11. 2023 01:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
04. 11. 2023 21:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
22. 03. 2023 01:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes2:1PreviewReviewVideo
16. 01. 2023 01:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes2:1PreviewReviewVideo
29. 10. 2022 04:30Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets2:3pPreviewReviewVideo
28. 03. 2022 01:00Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes2:1pPreviewReviewVideo
27. 02. 2022 22:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
05. 01. 2022 03:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets1:3PreviewReviewVideo
30. 11. 2021 01:30Winnipeg JetsWPG-ARIArizona Coyotes0:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets553515575168:1304-50-129-2619-7-216-8-35-52W
ARI Arizona Coyotes562329450163:1845-42-022-3415-14-08-15-40-1011L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets2819724092:640-20-013-158-23W
ARI Arizona Coyotes29151403088:944-01-012-173-75L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets2716833576:664-30-116-115-51W
ARI Arizona Coyotes2781542075:901-41-010-172-88L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23896Winnipeg Jets WPG-ARI Arizona Coyotes3610428

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkdilitdindaemmettexxe
francoaganco1golohojancharlica62ignac
ignac75jabkinjarynjindrich73juventus1kerryklindo
kopy5000korimafijamaly.petkomatys1979m.beranekmoog
packova.ivetpetrssonpetrzelpispetsilvia7struntzthajskemenu
twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
mtl

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986francoacharltwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkdilitdindaemmettexxeganco1
hojanica62ignacjabkinjuventus1kerryklindo
korimafijamaly.petkomatys1979m.beranekmoogmtl
packova.ivetpetrssonpetrzelpispetsilvia7struntzthajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]