Pittsburgh Penguins - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 15. 10. 2023 v 01:00 SEČ
  PIT CGY  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2023 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2023 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
14. 04. 2023 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
12. 04. 2023 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
12. 10. 2023 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets5:3PreviewReviewVideo
13. 04. 2023 04:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2023 03:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators2:3sPreviewReviewVideo
09. 04. 2023 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 11. 2022 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames2:1sPreviewReviewVideo
26. 10. 2022 03:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2021 03:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins2:1sPreviewReviewVideo
29. 10. 2021 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames0:4PreviewReviewVideo
18. 12. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames3:2pPreviewReviewVideo
16. 02. 2019 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames4:5PreviewReviewVideo
26. 10. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins1:9PreviewReviewVideo
06. 03. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames4:3pPreviewReviewVideo
03. 11. 2017 02:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames110025:30-00-00-11-0-00-0-01-01W
PIT Pittsburgh Penguins211026:40-00-01-10-1-01-0-01-11W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames110025:30-00-00-11-01W
PIT Pittsburgh Penguins101002:40-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins110024:00-00-01-01-01W
CGY Calgary Flames000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23002Pittsburgh Penguins PIT-CGY Calgary Flames2374920

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
abonentalexander1986dindadumasganco1goloignac
jarynjoe33juventus1kerrykrab88krata17mafija
matys1979m.beraneknarttu2pepatlamoleppetrssonpetterson76silvia7
thajskemenuvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoahojanica62ignac75majky1999petrzelvavrinho

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
exxefunesmtlpete

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
funeshojanjuventus1majky1999matys1979pepatlamoleppetrsson
petterson76vavrinho

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdindadumasexxefrancoaganco1ica62
ignackerrykrab88krata17mafijam.beranekmoog
mtlnarttu2petrzelsilvia7thajskemenuvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2026 - 15. 10. 2026
Josh Anderson
Josh
Anderson

GÓLY: 2
Ilya Protas
Ilya
Protas

ASISTENCE: 2
Alex Tuch
Alex
Tuch

BODY: 3
Adam Engstrom
Adam
Engstrom

PLUS/MÍNUS: +2
Alexandre Carrier
Alexandre
Carrier

PIM: 4
Tom Wilson
Tom
Wilson

STŘELY: 5
Miro Heiskanen
Miro
Heiskanen

ICE TIME: 30:03
Charlie Lindgren
Charlie
Lindgren

ZÁKROKY: 26
Casey Desmith
Casey
Desmith

SAVES: 92.59%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]