Los Angeles Kings - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(6. zápas 1. kola play off 2022/23)


Začátek zápasu: 30. 04. 2023 v 04:00 SEČ
  LAK EDM  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 04. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers4:5PreviewReviewVideo
26. 04. 2023 03:30Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
24. 04. 2023 03:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers4:5pPreviewReviewVideo
22. 04. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers3:2pPreviewReviewVideo
20. 04. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 04. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers4:5PreviewReviewVideo
26. 04. 2023 03:30Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
24. 04. 2023 03:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers4:5pPreviewReviewVideo
22. 04. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers3:2pPreviewReviewVideo
20. 04. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 04. 2023 03:30Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
24. 04. 2023 03:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers4:5pPreviewReviewVideo
22. 04. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers3:2pPreviewReviewVideo
20. 04. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
18. 04. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings3:4pPreviewReviewVideo
05. 04. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2023 03:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
10. 01. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
15. 05. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers5302820:161-20-01-42-0-11-0-13-22W
LAK Los Angeles Kings5221516:202-10-01-41-0-11-2-02-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers3201513:90-10-00-32-12W
LAK Los Angeles Kings210137:71-10-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers210137:71-10-01-11-11W
LAK Los Angeles Kings312029:131-00-00-31-22L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers5302820:161-20-01-42-0-11-0-13-22W
LAK Los Angeles Kings5221516:202-10-01-41-0-11-2-02-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers3201513:90-10-00-32-12W
LAK Los Angeles Kings210137:71-10-01-11-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers210137:71-10-01-11-11W
LAK Los Angeles Kings312029:131-00-00-31-22L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers8250239109325:2605-90-421-6123-12-627-11-39-19W
LAK Los Angeles Kings82472510104280:25710-106-329-5326-11-421-14-65-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings412611456148:1214-42-215-266-41W
EDM Edmonton Oilers412312652159:1264-60-39-329-13W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers412711357166:1341-30-112-299-17W
LAK Los Angeles Kings412114648132:1366-64-114-276-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22936Los Angeles Kings LAK-EDM Edmonton Oilers4154120

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentglumkerrymatys1979

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkemmettexxefrancoaganco1golohiguain
hojanignac75jindrich73juventus1mtlsilvia7twister
zdeno11

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
dindaflyers66funespetrzel

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkdindaemmettexxeflyers66francoa
funesganco1glumhiguainhojanjindrich73juventus1
kerrymatys1979mtlpetrzeltwisterzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]