Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 17. 02. 2023 v 01:00 SEČ
  CAR MTL  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens6:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers2:6PreviewReviewVideo
02. 02. 2023 01:30Buffalo SabresBUF-CARCarolina Hurricanes1:5PreviewReviewVideo
01. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings5:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens6:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-CHIChicago Blackhawks4:0PreviewReviewVideo
12. 02. 2023 18:30Montreal CanadiensMTL-EDMEdmonton Oilers6:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2023 18:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders4:3pPreviewReviewVideo
01. 02. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens4:0PreviewReviewVideo
31. 12. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens4:0PreviewReviewVideo
22. 10. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
01. 03. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
01. 01. 2020 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
04. 10. 2019 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens4:3sPreviewReviewVideo
25. 03. 2019 00:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens2:1pPreviewReviewVideo
14. 12. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes6:4PreviewReviewVideo
28. 11. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens2:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes533510878178:14410-83-226-2717-6-218-4-68-21W
MTL Montreal Canadiens542327450148:1949-44-025-2914-14-19-13-35-53W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2517623687:724-21-113-126-41L
MTL Montreal Canadiens29141412987:1046-12-09-206-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2818464291:726-62-113-158-25W
MTL Montreal Canadiens2591332161:903-32-016-92-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22448Carolina Hurricanes CAR-MTL Montreal Canadiens3121623

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
abonentalexander1986amadore77ckkvvlkdindaemmettexxe
flyers66francoaganco1gasstglumgolohiguain
hojancharlica62ignac75jarynjindrich73juventus1
kerrykrab88m.beranekmoogondonpetrzelpetterson76
silvia7twisterzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funespetrsson

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
higuainhojanica62petrssonsilvia7zdeno11

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986amadore77dindaemmettflyers66francoa
funesganco1gasstglumcharljindrich73juventus1
kerrykrab88m.beranekmoogmtlondonpetrzel
petterson76twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD0:1(0:1, -:-, -:-)09:55
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - BUFBUF20114822
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]