Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 13. 04. 2022 v 04:00 SEČ
  VAN VGK  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 04. 2022 04:00Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights5:4pPreviewReviewVideo
10. 04. 2022 04:00Vancouver CanucksVAN-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2022 04:00Arizona CoyotesARI-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo
07. 04. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo
04. 04. 2022 01:00Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 04. 2022 04:00Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights5:4pPreviewReviewVideo
10. 04. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ARIArizona Coyotes6:1PreviewReviewVideo
07. 04. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo
04. 04. 2022 01:00Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights2:3pPreviewReviewVideo
02. 04. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-VGKVegas Golden Knights2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks1:5PreviewReviewVideo
04. 04. 2022 01:00Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights2:3pPreviewReviewVideo
14. 11. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks7:4PreviewReviewVideo
05. 09. 2020 03:00Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks3:0PreviewReviewVideo
04. 09. 2020 03:30Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights4:0PreviewReviewVideo
02. 09. 2020 03:30Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
31. 08. 2020 04:30Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights3:5PreviewReviewVideo
30. 08. 2020 03:30Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights0:3PreviewReviewVideo
26. 08. 2020 03:45Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
24. 08. 2020 04:30Vegas Golden KnightsVGK-VANVancouver Canucks5:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights734029484234:2168-44-130-4321-14-319-15-17-31W
VAN Vancouver Canucks7335281080212:2066-103-336-3715-14-620-14-45-53W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights382114345129:1113-31-113-257-31W
VAN Vancouver Canucks35151463698:943-62-120-153-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks382014444114:1123-41-216-227-32W
VGK Vegas Golden Knights351915139105:1055-13-017-183-73W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21351Vancouver Canucks VAN-VGK Vegas Golden Knights1695518

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkdilitemmettflyers66funes
goloica62jarynjuventus1kerrymaly.petkopackova.ivet
petrssontwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ctibor88francoaglumhojanignac75jindrich73m.beranek
ondonpetterson76

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
dindacharlkrab88lacroixsilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitfrancoafunescharl

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdindaemmettflyers66glumhojanica62
juventus1kerrykrab88maly.petkom.beranekondonpackova.ivet
petrssonpetterson76silvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]