Minnesota Wild - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 09. 03. 2022 v 02:00 SEČ
  MIN NYR  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 03. 2022 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
06. 03. 2022 22:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars3:6PreviewReviewVideo
05. 03. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-MINMinnesota Wild5:4PreviewReviewVideo
04. 03. 2022 01:00Philadelphia FlyersPHI-MINMinnesota Wild4:5PreviewReviewVideo
02. 03. 2022 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 03. 2022 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
07. 03. 2022 01:00Winnipeg JetsWPG-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
05. 03. 2022 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2022 01:30New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2022 01:30New York RangersNYR-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 01. 2022 02:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
14. 02. 2020 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo
26. 11. 2019 01:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild3:2pPreviewReviewVideo
17. 03. 2019 01:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2019 01:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild1:4PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild1:4PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2017 00:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo
24. 12. 2016 01:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild4:7PreviewReviewVideo
05. 02. 2016 01:00New York RangersNYR-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers563615577169:1395-54-234-2219-5-317-10-27-33W
MIN Minnesota Wild543219367203:1778-34-318-3616-6-116-13-22-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers2719534188:643-33-217-107-32W
MIN Minnesota Wild2316613399:776-12-14-196-43L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers29171023681:752-21-017-125-51W
MIN Minnesota Wild311613234104:1002-22-214-174-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21084Minnesota Wild MIN-NYR New York Rangers98131314

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alexander1986elguajeemmettglumcharlkerrymaly.petko
m.beraneksilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88francoajarynjuventus1ondonpackova.ivetpetrsson
twister

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
abonentckkvvlkdilitdindaflyers66funesgolo
hojanica62ignac75krab88matys1979petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkctibor88dilitelguajeemmettfrancoaica62
juventus1maly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivetpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdindaflyers66funesglumhojancharl
jindrich73kerrykrab88ondonpetrssonsilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2541521
NJDNJD - COLCOL3423422
NYINYI - ANAANA11136178
WSHWSH - LAKLAK2613619
CBJCBJ - TORTOR10137719
STLSTL - WPGWPG131251114
DALDAL - BOSBOS17851015
EDMEDM - MINMIN10137422
SEASEA - DETDET2811719
VANVAN - CARCAR2226521
VGKVGK - TBLTBL1992718

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]