Pittsburgh Penguins - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 07. 03. 2020 v 19:00 SEČ
  PIT WSH  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2020 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
06. 03. 2020 01:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
04. 03. 2020 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators7:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2020 04:30San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins5:0PreviewReviewVideo
29. 02. 2020 04:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2020 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
06. 03. 2020 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals6:5pPreviewReviewVideo
05. 03. 2020 01:00Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
02. 03. 2020 02:00Minnesota WildMIN-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2020 02:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2020 18:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
02. 02. 2020 18:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
13. 03. 2019 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals5:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2018 02:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins1:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2018 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
05. 10. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals7:6pPreviewReviewVideo
08. 05. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals1:2pPreviewReviewVideo
06. 05. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
04. 05. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:1PreviewReviewVideo
02. 05. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals674020787233:21010-74-221-4618-10-522-10-23-72L
PIT Pittsburgh Penguins663921684215:18311-63-032-3423-6-416-15-24-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins33236450119:816-42-017-167-31W
WSH Washington Capitals331810541113:1054-51-26-274-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals342210246120:1056-23-015-195-51L
PIT Pittsburgh Penguins33161523496:1025-21-015-183-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19062Pittsburgh Penguins PIT-WSH Washington Capitals27184531

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentamadore77aveomarbublinhucairns.33dindaforward01
hojancharlignac75inanajarynjoe33juventus1
keffykerrylukassm.beranekmilan66mtlondon
pasta82paul68petepopelkasilvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
benourctibor88desspidilitfrancoagoloica62
kinghanskorimaly.petkomilan49olda1987packova.ivetpetrsson
petterson76putenkarockythajskemenu

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (+1.5)
funesjkurekrab88matys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
charlica62milan49olda1987petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourcairns.33ctibor88dilitdinda
forward01francoafuneshojanjkurejuventus1kerry
kinghanskorikrab88maly.petkomatys1979m.beranekmilan66
mtlondonpackova.ivetpasta82paul68petrssonputenka
silvia7thajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]