Tampa Bay Lightning - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 24. 12. 2006 v 01:30 SEČ
  TBL NYR  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
20. 12. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning4:5PreviewReviewVideo
17. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2006 01:30Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2006 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2006 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders3:4PreviewReviewVideo
18. 12. 2006 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils1:6PreviewReviewVideo
17. 12. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers9:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2006 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:1PreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
04. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning0:1pPreviewReviewVideo
23. 12. 2005 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers361818436112:1166-44-116-207-10-311-8-15-54L
TBL Tampa Bay Lightning351619232114:1134-22-113-228-10-08-9-23-72W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1881001651:472-01-010-85-52L
NYR New York Rangers1771031451:561-31-07-105-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1911812261:605-13-19-104-62L
TBL Tampa Bay Lightning178921663:662-21-13-144-62W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

28. 10. 2026 - 29. 10. 2026
Connor Brown
Connor
Brown

GÓLY: 2
Dylan Strome
Dylan
Strome

ASISTENCE: 3
Gavin McKenna
Gavin
McKenna

BODY: 3
Alex Tuch
Alex
Tuch

PLUS/MÍNUS: +3
Vinni Lettieri
Vinni
Lettieri

PIM: 7
Cale Makar
Cale
Makar

STŘELY: 6
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 27:10
Jake Allen
Jake
Allen

ZÁKROKY: 40
Tristan Jarry
Tristan
Jarry

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2520321
PITPIT - UTAUTA1385518
CARCAR - CBJCBJ2601816
DETDET - CHICHI2411519
STLSTL - BOSBOS48141212
NSHNSH - WSHWSH1169617
DALDAL - MTLMTL18621311
MINMIN - NYINYI2410617
ANAANA - BUFBUF9106816
LAKLAK - OTTOTT1817914
SJSSJS - VANVAN2203123
VGKVGK - NJDNJD1544714

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.COLManson- dolní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]