Washington Capitals - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 06. 11. 2018 v 01:00 SEČ
  WSH EDM  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
04. 11. 2018 00:00Washington CapitalsWSH-DALDallas Stars3:4pPreviewReviewVideo
02. 11. 2018 00:30Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals6:4PreviewReviewVideo
27. 10. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-WSHWashington Capitals3:4sPreviewReviewVideo
26. 10. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
04. 11. 2018 00:00Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 02:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks4:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2018 02:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2018 23:00Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-EDMEdmonton Oilers2:1sPreviewReviewVideo
29. 10. 2017 04:00Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
25. 02. 2017 01:00Washington CapitalsWSH-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
27. 10. 2016 03:30Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2015 01:00Washington CapitalsWSH-EDMEdmonton Oilers1:0PreviewReviewVideo
24. 10. 2015 03:00Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals4:7PreviewReviewVideo
21. 01. 2015 01:00Washington CapitalsWSH-EDMEdmonton Oilers4:5sPreviewReviewVideo
23. 10. 2014 03:30Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2013 03:30Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers138411740:373-10-07-63-2-15-2-07-32W
WSH Washington Capitals125431346:472-31-11-113-1-22-3-14-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals6312826:191-20-10-63-32L
EDM Edmonton Oilers6321719:161-10-04-23-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers75201021:212-00-03-45-25W
WSH Washington Capitals6231520:281-11-01-52-41L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16867Washington Capitals WSH-EDM Edmonton Oilers5175747

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (+1.5)
abonentaveomarbarsa14benourbleskburneydave81
dilitdindafargofihefrancoafunesgasst
heckertcharlica62ignac75inanaindian3juventus1
kerrykinghanskorikrab88lacroixlkwfahrermachy
majoavsmaly.petkomarimatys1979m.beranekmik848milan52
mirokollarmoogmtlondonpackova.ivetpasta82paul68
petepetrssonpopelkaputenkarichkobsilvia7skkrivan
tatuldawilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkhojanhromejarynnavarowskipetterson76wita

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
argodcbruinsbcmm34golokrko69milan66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
hojanmatys1979mirokollarmoogpetrssonpetterson76wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentargodcbruinsbarsa14bcmm34benourbleskburney
ckkvvlkdave81dilitdindafargofihefrancoa
funesgasstheckerthromecharlica62indian3
jarynjuventus1kerrykinghanskorikrab88krko69
machymajoavsmaly.petkomarim.beranekmik848milan52
mtlnavarowskiondonpackova.ivetpasta82paul68putenka
richkobsilvia7skkrivantatuldawilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

29. 10. 2026 - 30. 10. 2026
Viktor Arvidsson
Viktor
Arvidsson

GÓLY: 3
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 3
Tage Thompson
Tage
Thompson

BODY: 5
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

PLUS/MÍNUS: +3
Hayden Hodgson
Hayden
Hodgson

PIM: 15
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 10
Quinn Hughes
Quinn
Hughes

ICE TIME: 33:41
Joel Hofer
Joel
Hofer

ZÁKROKY: 31
Nico Daws
Nico
Daws

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz