Ottawa Senators - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 01. 12. 2006 v 01:30 SEČ
  OTT FLA  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers6:0PreviewReviewVideo
29. 11. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2006 23:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
25. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators4:6PreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers6:0PreviewReviewVideo
29. 11. 2006 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers1:0pPreviewReviewVideo
26. 11. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers1:0PreviewReviewVideo
25. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators4:6PreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning4:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators4:6PreviewReviewVideo
14. 04. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers4:5pPreviewReviewVideo
09. 03. 2006 01:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators6:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2005 01:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
18. 11. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators25121312485:712-11-011-144-6-08-7-16-41W
FLA Florida Panthers2681851668:870-50-411-156-7-12-11-42-84L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers136711246:450-10-15-83-73L
OTT Ottawa Senators10460833:290-00-04-64-62W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators158711652:422-11-07-85-51W
FLA Florida Panthers132114422:420-40-36-72-82L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2701121
DETDET - STLSTL1188715
NSHNSH - TBLTBL2519616
NYINYI - EDMEDM6812517
LAKLAK - BUFBUF10106616
SJSSJS - OTTOTT2042716
MTLMTL - PITPIT1120011
VANVAN - TORTOR22929
DALDAL - CBJCBJ130047
COLCOL - CGYCGY1300011
CARCAR - WPGWPG101137
WSHWSH - MINMIN35364
PHIPHI - UTAUTA36264

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]