Nashville Predators - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 01. 2018 v 02:00 SEČ
  NSH FLA  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
17. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights1:0PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VGKVegas Golden Knights4:3pPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-FLAFlorida Panthers4:7PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2017 20:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:7PreviewReviewVideo
07. 01. 2017 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2016 01:00Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators0:5PreviewReviewVideo
04. 12. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2015 21:00Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators2:3sPreviewReviewVideo
23. 11. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
05. 01. 2014 01:00Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators5:4sPreviewReviewVideo
16. 10. 2013 02:00Nashville PredatorsNSH-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2012 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators442711660135:1165-64-423-2115-4-212-7-46-44W
FLA Florida Panthers441919644126:1444-62-321-2311-7-38-12-36-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2115423273:594-24-211-106-44W
FLA Florida Panthers2111732572:733-32-27-146-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2312742862:571-40-212-116-41W
FLA Florida Panthers2381231954:711-30-114-93-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16015Nashville Predators NSH-FLA Florida Panthers50533117

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
aveomarbandy77barsa14barybelo26benourberry65
ckkvvlkdave81detredwingdilitdindaemmettfunes
gajdy38golohojancharlica62ignac75inana
jarynjeff73juventus1kerrykinghanskrab88lacroix
maly.petkomiklos007mik848milan52mtlondisondon
packova.ivetpasta82paul68petepetrssonpetterson76pixie
popelkaputenkarichkobrockysilvia7superkokoulmik
vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoajanzic68joe33krko69milan49

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
dobilandmatys1979milan66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bandy77belo26benourckkvvlkdindadobilandemmett
francoagajdy38hojancharljeff73kinghanskrab88
maly.petkomatys1979miklos007milan49milan52mtlondis
ondonpackova.ivetpaul68petrssonputenkarichkobsilvia7
superkokoulmikvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
barsa14baryberry65dave81detredwingdilitfunes
ica62janzic68juventus1kerrykrko69mik848pasta82
petepetterson76pixie

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

29. 10. 2026 - 30. 10. 2026
Viktor Arvidsson
Viktor
Arvidsson

GÓLY: 3
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 3
Tage Thompson
Tage
Thompson

BODY: 5
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

PLUS/MÍNUS: +3
Hayden Hodgson
Hayden
Hodgson

PIM: 15
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 10
Quinn Hughes
Quinn
Hughes

ICE TIME: 33:41
Joel Hofer
Joel
Hofer

ZÁKROKY: 31
Nico Daws
Nico
Daws

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2212321
CGYCGY - SEASEA1069420
BOSBOS - CHICHI2101119
DETDET - STLSTL1048713
NSHNSH - TBLTBL1318515
NYINYI - EDMEDM679515
LAKLAK - BUFBUF1084515
SJSSJS - OTTOTT1822615

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]