Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 18. 11. 2006 v 22:00 SEČ
  LAK PHX  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHIPhiladelphia Flyers3:4PreviewReviewVideo
13. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
09. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks3:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
15. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars0:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings6:4PreviewReviewVideo
19. 10. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
13. 04. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
14. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes2:6PreviewReviewVideo
03. 02. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
05. 01. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes4:0PreviewReviewVideo
30. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings6:5pPreviewReviewVideo
17. 12. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings4:0PreviewReviewVideo
06. 10. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes1861201244:711-01-07-115-6-01-6-04-62W
LAK Los Angeles Kings2161541254:690-40-212-94-9-42-6-03-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes115601030:341-01-06-54-62W
LAK Los Angeles Kings13494833:400-40-28-52-81L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings8260421:290-00-04-42-61W
PHX Phoenix Coyotes7160214:370-00-01-61-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1696179
CARCAR - BOSBOS14143721
CHICHI - LAKLAK119111313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441314
DALDAL - NJDNJD22441414
WPGWPG - FLAFLA8419918
UTAUTA - MINMIN9129919
VGKVGK - OTTOTT2821521
ANAANA - VANVAN2551721
SJSSJS - BUFBUF13152127

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]