New Jersey Devils - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 08. 04. 2014 v 01:00 SEČ
  NJD CGY  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2014 01:00New Jersey DevilsNJD-CGYCalgary Flames0:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
05. 04. 2014 01:00New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo
01. 04. 2014 01:30New Jersey DevilsNJD-FLAFlorida Panthers6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2014 01:00New Jersey DevilsNJD-CGYCalgary Flames0:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2014 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames1:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2014 01:30Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
02. 04. 2014 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2014 23:00Ottawa SenatorsOTT-CGYCalgary Flames6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 10. 2013 03:00Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2012 03:30Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils6:3PreviewReviewVideo
25. 11. 2010 01:30New Jersey DevilsNJD-CGYCalgary Flames2:1sPreviewReviewVideo
06. 03. 2010 03:00Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils5:3PreviewReviewVideo
11. 03. 2009 00:00New Jersey DevilsNJD-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2007 02:00Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils0:1pPreviewReviewVideo
08. 12. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils7834281684191:2009-160-1152-2620-10-814-18-85-52W
CGY Calgary Flames783338773200:22813-76-344-3418-18-315-20-46-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils382010848100:864-80-524-146-42W
CGY Calgary Flames391818339105:1127-34-023-166-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils40141883691:1145-80-628-123-71W
CGY Calgary Flames39152043495:1166-42-321-185-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11196New Jersey Devils NJD-CGY Calgary Flames731225822

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
andrew92aveomarbalu110barsa14berry65blackhawksbluestar
cacadilitdindadubo197fargofilda01flyers28
fredo_rkgasstgebisgolohabidekhinaulthojan
hotofsonhrubinator7ignac75inanaisilduritalianojaryn
jevcinjulie23karelpatajkomarek666komeckubajz823ladismenc
losaklspaluky13mafomaiscikmakermaly.petko
marek44marty7896matys1979michallmike715milan52mirkru
mirkuscmojmir67moognastaoskypackova.ivetpaul68
peirapetepetrssonpetterson76popelkaputenkarichi
richkobsery99silvia7skoumismidersspalinisukynn1
tesoustomaskrejcirxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesheatleyhonzas114marek123marimaxellmedved
mtlondispandolfoshane76torontolover

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
alevesnotevk

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
balu110blackhawksbluestarcacadilitdindadubo197
fargofilda01flyers28fredo_rkfunesgasstgebis
goloheatleyhinaulthojanhotofsonhrubinator7italiano
jarynkarelpatajkomarek666komecladismenclosakmafo
maiscikmakermaly.petkomarek123marimarty7896maxell
medvedmilan52mirkrumirkuscmojmir67moognasta
notevkondisoskypackova.ivetpandolfopaul68peira
pencepchewputenkarichisery99silvia7sukynn1tomaskrejcir
torontoloverxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andrew92aveomarbarsa14berry65honzas114inanaisildur
jevcinjulie23lspamatys1979michallmike715mtl
petepetrssonpetterson76richkobshane76skoumismiders
spalini

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

29. 10. 2026 - 30. 10. 2026
Viktor Arvidsson
Viktor
Arvidsson

GÓLY: 3
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 3
Tage Thompson
Tage
Thompson

BODY: 5
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

PLUS/MÍNUS: +3
Hayden Hodgson
Hayden
Hodgson

PIM: 15
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 10
Quinn Hughes
Quinn
Hughes

ICE TIME: 33:41
Joel Hofer
Joel
Hofer

ZÁKROKY: 31
Nico Daws
Nico
Daws

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz