Dallas Stars - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 09. 02. 2014 v 02:00 SEČ
  DAL PHX  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 02. 2014 02:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
06. 02. 2014 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
05. 02. 2014 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
02. 02. 2014 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 02:30Dallas StarsDAL-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 02. 2014 02:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
08. 02. 2014 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks2:0PreviewReviewVideo
05. 02. 2014 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
02. 02. 2014 02:00Phoenix CoyotesPHX-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 03:00Phoenix CoyotesPHX-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2014 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2013 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2013 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:0PreviewReviewVideo
02. 02. 2013 02:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
20. 01. 2013 02:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes4:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2012 01:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
19. 02. 2012 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
08. 02. 2012 02:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes1:4PreviewReviewVideo
27. 11. 2011 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars3:0PreviewReviewVideo
26. 10. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes5727201064162:1677-104-428-2917-10-310-10-75-51W
DAL Dallas Stars5726211062162:1634-103-430-2713-9-613-12-45-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes30171033793:814-33-113-175-51W
DAL Dallas Stars2813963285:751-61-314-144-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars29131243077:883-42-116-133-71L
PHX Phoenix Coyotes27101072769:863-71-315-122-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10900Dallas Stars DAL-PHX Phoenix Coyotes4725104226

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
barsa14cobecolorado82dejfikdilitdindadubo197
fargofunesgasstgolohinaulthojanignac75
jarynjimmyjosephkarlsgalaxykunty8lspaluky13
macey442mafomakermaly.petkomarek123marty7896matys1979
medvedmichallmi-ke20milan52mirkuscmtlnasta
ondispaul68pencepchewrichirockysakul1995sery99
solversukynn1tesoustomaskrejcirxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
arthokaveomarberry65bluestarcacaexcelentfalda
heatleyhonzas114inanajulie23kracalosakmaiscik
marimoogoskypackova.ivetpandolfopetterson76putenka
richkobspalinithajskemenuzdenal75

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
andrew92bulldozzerdv0ryhabidekladismencpeirapete
petrssonpro100rshane76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
andrew92arthokberry65bluestarcacadilitdubo197
dv0ryelnino17fargogasstgoloheatleyjaryn
julie23karlsgalaxykracaladismenclupik51mafomaker
maly.petkomarek123marimatys1979medvedmichallmilan52
moogmtlnastaoskypencepchewpetterson76pro100r
putenkarichkobrockysolverspalinitomaskrejcirxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14cobedejfikdindafaldafuneshinault
honzas114losaklspamacey442maiscikmarty7896mi-ke20
ondispackova.ivetpandolfopaul68peirapetepetrsson
richisery99shane76sukynn1thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

29. 10. 2026 - 30. 10. 2026
Viktor Arvidsson
Viktor
Arvidsson

GÓLY: 3
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 3
Tage Thompson
Tage
Thompson

BODY: 5
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

PLUS/MÍNUS: +3
Hayden Hodgson
Hayden
Hodgson

PIM: 15
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 10
Quinn Hughes
Quinn
Hughes

ICE TIME: 33:41
Joel Hofer
Joel
Hofer

ZÁKROKY: 31
Nico Daws
Nico
Daws

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz