Arizona se pokusí o první výhru sezony, CAR s STL prodloužit vítěznou šňůru

(zdroj obrázku: nhlportal.cz)
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 6 |
| 7 | Body | 1 |
| 4. | Pořadí - divize | 8. |
| 11. | Pořadí - konference | 16. |
| 18. | Pořadí - NHL | 32. |
| 3,00 | Průměr vstřelených branek | 1,83 |
| 3,71 | Průměr inkasovaných branek | 4,83 |
| 13,64% | Úspěšnost přesilových her | 12,50% |
| 83,33% | Úspěšnost při oslabení | 35,71% |
| 32,9 | Průměrný počet vyslaných střel | 26,7 |
| 52,52% | Vhazování | 45,34% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 6 |
| 8 | Body | 9 |
| 4. | Pořadí - divize | 2. |
| 7. | Pořadí - konference | 4. |
| 12. | Pořadí - NHL | 7. |
| 4,00 | Průměr vstřelených branek | 3,50 |
| 2,67 | Průměr inkasovaných branek | 2,50 |
| 19,05% | Úspěšnost přesilových her | 29,41% |
| 93,33% | Úspěšnost při oslabení | 78,95% |
| 33,0 | Průměrný počet vyslaných střel | 35,3 |
| 49,56% | Vhazování | 49,57% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 5 | Odehrané zapasy | 5 |
| 10 | Body | 6 |
| 2. | Pořadí - divize | 6. |
| 3. | Pořadí - konference | 13. |
| 4. | Pořadí - NHL | 21. |
| 4,40 | Průměr vstřelených branek | 3,00 |
| 1,60 | Průměr inkasovaných branek | 3,00 |
| 31,58% | Úspěšnost přesilových her | 18,18% |
| 90,00% | Úspěšnost při oslabení | 86,67% |
| 35,0 | Průměrný počet vyslaných střel | 34,2 |
| 53,20% | Vhazování | 54,71% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 5 | Odehrané zapasy | 6 |
| 10 | Body | 4 |
| 1. | Pořadí - divize | 6. |
| 1. | Pořadí - konference | 13. |
| 3. | Pořadí - NHL | 28. |
| 5,00 | Průměr vstřelených branek | 2,50 |
| 2,20 | Průměr inkasovaných branek | 3,83 |
| 37,50% | Úspěšnost přesilových her | 9,09% |
| 93,75% | Úspěšnost při oslabení | 84,21% |
| 34,8 | Průměrný počet vyslaných střel | 30,0 |
| 53,22% | Vhazování | 47,90% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 5 |
| 7 | Body | 7 |
| 4. | Pořadí - divize | 6. |
| 7. | Pořadí - konference | 9. |
| 17. | Pořadí - NHL | 14. |
| 2,71 | Průměr vstřelených branek | 4,60 |
| 2,86 | Průměr inkasovaných branek | 3,00 |
| 23,08% | Úspěšnost přesilových her | 30,77% |
| 77,78% | Úspěšnost při oslabení | 80,00% |
| 32,4 | Průměrný počet vyslaných střel | 30,0 |
| 48,12% | Vhazování | 58,72% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 6 |
| 5 | Body | 9 |
| 7. | Pořadí - divize | 2. |
| 12. | Pořadí - konference | 4. |
| 26. | Pořadí - NHL | 8. |
| 2,86 | Průměr vstřelených branek | 3,00 |
| 3,43 | Průměr inkasovaných branek | 1,83 |
| 28,57% | Úspěšnost přesilových her | 27,78% |
| 84,62% | Úspěšnost při oslabení | 87,50% |
| 30,3 | Průměrný počet vyslaných střel | 33,0 |
| 48,13% | Vhazování | 47,97% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 7 | Odehrané zapasy | 6 |
| 5 | Body | 10 |
| 6. | Pořadí - divize | 2. |
| 11. | Pořadí - konference | 3. |
| 25. | Pořadí - NHL | 6. |
| 2,57 | Průměr vstřelených branek | 3,33 |
| 3,43 | Průměr inkasovaných branek | 3,00 |
| 14,29% | Úspěšnost přesilových her | 18,18% |
| 87,50% | Úspěšnost při oslabení | 69,23% |
| 26,7 | Průměrný počet vyslaných střel | 36,3 |
| 46,73% | Vhazování | 49,44% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 6 |
| 3 | Body | 7 |
| 8. | Pořadí - divize | 3. |
| 14. | Pořadí - konference | 6. |
| 29. | Pořadí - NHL | 15. |
| 2,33 | Průměr vstřelených branek | 4,00 |
| 3,33 | Průměr inkasovaných branek | 3,67 |
| 19,05% | Úspěšnost přesilových her | 25,00% |
| 58,82% | Úspěšnost při oslabení | 60,00% |
| 36,3 | Průměrný počet vyslaných střel | 28,0 |
| 46,88% | Vhazování | 49,85% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
| TVÁŘÍ V TVÁŘ | ||
| 6 | Odehrané zapasy | 7 |
| 8 | Body | 2 |
| 3. | Pořadí - divize | 8. |
| 5. | Pořadí - konference | 16. |
| 11. | Pořadí - NHL | 30. |
| 3,33 | Průměr vstřelených branek | 1,57 |
| 2,33 | Průměr inkasovaných branek | 3,57 |
| 25,00% | Úspěšnost přesilových her | 8,00% |
| 85,71% | Úspěšnost při oslabení | 64,00% |
| 27,7 | Průměrný počet vyslaných střel | 27,4 |
| 52,59% | Vhazování | 45,93% |
Statistické preview zápasu najdete ZDE.
Zpět na článek
Diskuze k článku
žádné komentářeUživatelské menu
Vyhledávání
LiveScore
![]() Josh Anderson GÓLY: 2 | ![]() Ilya Protas ASISTENCE: 2 | ![]() Alex Tuch BODY: 3 |
![]() Adam Engstrom PLUS/MÍNUS: +2 | ![]() Alexandre Carrier PIM: 4 | ![]() Tom Wilson STŘELY: 5 |
![]() Miro Heiskanen ICE TIME: 30:03 | ![]() Charlie Lindgren ZÁKROKY: 26 | ![]() Casey Desmith SAVES: 92.59% |
Přímé přenosy v TV
Nejtipovanější zápasy
Narozeniny hráčů
| 15.10. | Hartigan, Mark | 49 let | |
| 15.10. | Stevenson, Grant | 45 let | |
| 15.10. | Nelson, Brock | 35 let | |
| 15.10. | Gauthier, Julien | 29 let |
Aktuální přestupy
| 12.10. | Johnson, Ryan | > | ||||
| 12.10. | Jones, Caleb | > | ||||
| 10.10. | Struble, Jayden | > | ||||
| 07.10. | Stastney, Spencer | > | ||||
| 07.10. | Hallander, Filip | > | ||||
| 06.10. | Bunting, Michael | > | ||||
| 01.10. | Kaplan, Devin | > | ||||
| >> všechny přestupy | ||||||
Aktuální zranění
| 14.10. | Kozak | - horní část těla | |
| 14.10. | York | - horní část těla | |
| 13.10. | Dahlin | - horní část těla | |
| 13.10. | Wotherspoon | - horní část těla | |
| 13.10. | Sturm | - hlava | |
| 13.10. | Staal | - lýtko | |
| 12.10. | Tanev | - horní část těla | |
| >> všechna zranění | |||
Aktuální série
| 1. | 6W | |
| 2. | 5W | |
| 3. | 3W | |
| 4. | 3W | |
| 5. | 2W | |
| ... | ||
| 26. | 2L | |
| 27. | 3L | |
| 28. | 5L | |
| 29. | 5L | |
| 30. | 8L |
Nejnovější komentáře
| 16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze] |
| 14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze] |
| 05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze] |
| 02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze] |
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz












