Ottawa Senators - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 11. 12. 2010 v 01:30 SEČ
  OTT NJD  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2010 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2010 01:30Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers3:5PreviewReviewVideo
08. 12. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
05. 12. 2010 23:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
05. 12. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres0:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2010 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
07. 12. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
04. 12. 2010 19:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils5:3PreviewReviewVideo
03. 12. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
27. 11. 2010 19:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers2:1sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 01. 2010 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils3:0PreviewReviewVideo
19. 12. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
08. 11. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 23:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo
20. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo
17. 02. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
14. 02. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators30121622665:900-20-118-127-8-15-8-13-72L
NJD New Jersey Devils2781721850:814-22-118-94-6-24-11-03-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators167811536:430-10-111-54-64L
NJD New Jersey Devils124621026:383-22-17-54-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators145811129:470-10-07-75-51L
NJD New Jersey Devils154110824:431-00-011-42-86L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6998Ottawa Senators OTT-NJD New Jersey Devils19661710

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
allex12crhoxdesire.demondindafencajohny_92libor65
majkimartin83painkillerpetrslavphoenix.netraiderromikdrw
simplenicksupermanvonsalatwitaxondras

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarheroesjandammacek78masisakal

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
bruinsfanmarioczmichal225ondra77ovevalenzde

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
allex12crhoxdindaheroesjandammarioczmasi
petrslavphoenix.netraiderromikdrwsakalsimplenicksuperman
valenzdevonsalatwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluestarbruinsfandesire.demonfencajohny_92macek78majki
ondra77ovexondras

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1420015
VANVAN - TORTOR3211213
DALDAL - CBJCBJ1510510
COLCOL - CGYCGY1600114
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]