Montreal Canadiens - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 22. 10. 2010 v 01:30 SEČ
  MTL NJD  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators4:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2010 01:30Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning3:4pPreviewReviewVideo
10. 10. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
16. 10. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
14. 10. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils0:1pPreviewReviewVideo
11. 10. 2010 22:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2010 00:00Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils2:4PreviewReviewVideo
23. 01. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
17. 12. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
15. 03. 2009 00:00Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
12. 03. 2008 00:30Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils4:0PreviewReviewVideo
02. 03. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens5311714:130-10-03-21-0-12-1-03-22W
NJD New Jersey Devils6141310:211-10-04-20-3-11-1-01-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens210137:70-10-00-21-11W
NJD New Jersey Devils403117:140-10-03-10-44L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens321047:60-00-03-02-12W
NJD New Jersey Devils211023:71-00-01-11-11W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6664Montreal Canadiens MTL-NJD New Jersey Devils699126

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
arekflyersgrizzlyjandampetrslavrev

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
cepiidavi77deanduskymasiphoenix.netromikdrw
sakalselly

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
bruinsfanmachampmartin83michal225ovepainkillersheldon
wildceltwita

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bruinsfancepiideanduskymasiovephoenix.net
romikdrwsakalsellysheldonwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
davi77grizzlyjandammachamppetrslavwildcelt

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CBJCBJ - FLAFLA1113121120
MTLMTL - BUFBUF20114822
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211614
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722
WSHWSH - MTLMTL00000
COLCOL - DALDAL00000

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]