Ottawa Senators - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 09. 10. 2010 v 01:30 SEČ
  OTT BUF  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2010 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
25. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
23. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo
19. 04. 2010 00:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2010 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2010 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
24. 04. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
22. 04. 2010 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
20. 04. 2010 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:5PreviewReviewVideo
27. 03. 2010 00:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
27. 12. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:3sPreviewReviewVideo
17. 12. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:0PreviewReviewVideo
22. 11. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2009 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2009 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres000000:00-00-00-00-00
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres000000:00-00-00-00-00
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6588Ottawa Senators OTT-BUF Buffalo Sabres1095123

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
czech-slovakdavi77flyersgrizzlymachampmartin83michal225
ohlundsakalselly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
deanlukas33maromasinabbyrobi281sheldon
wildceltwita

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
bruinsfancanadienserikssonovexondras

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bruinsfanczech-slovakdeangrizzlylukas33machampmaro
masiovesakalsellywildcelt

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
ohlundsheldonwita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2420417
TORTOR - NYRNYR8143615
OTTOTT - SJSSJS2033515
NJDNJD - ANAANA2230812
PITPIT - FLAFLA4912912
NYINYI - LAKLAK1393165
STLSTL - VGKVGK3220318
DALDAL - WPGWPG2222146
CGYCGY - MINMIN34181110
EDMEDM - CARCAR8134219
SEASEA - UTAUTA41011416
VANVAN - DETDET1942218

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]