New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 13. 03. 2010 v 01:00 SEČ
  NJD PIT  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
11. 03. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-NYRNew York Rangers6:3PreviewReviewVideo
08. 03. 2010 02:00Edmonton OilersEDM-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
06. 03. 2010 03:00Calgary FlamesCGY-NJDNew Jersey Devils5:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2010 18:30San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins4:3pPreviewReviewVideo
07. 03. 2010 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo
06. 03. 2010 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-DALDallas Stars6:3PreviewReviewVideo
05. 03. 2010 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins4:5pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 12. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins2:0PreviewReviewVideo
22. 12. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils0:4PreviewReviewVideo
13. 11. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils6:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:3pPreviewReviewVideo
27. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins0:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
12. 10. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins674027580214:19311-57-135-3221-13-319-14-25-51L
NJD New Jersey Devils653926378175:1578-36-240-2521-10-118-16-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils31211014294:712-11-017-146-42W
PIT Pittsburgh Penguins342113342118:924-32-119-156-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins33191423896:1017-25-016-175-51L
NJD New Jersey Devils34181623681:866-25-223-112-82L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ211072110
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]