Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 09. 02. 2010 v 01:00 SEČ
Air Canada Centre
(diváků: 19460)
2 TOR

SJS 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
TOR110
SJS021
Po třetinách1:02:22:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
TOR13138
SJS7910
Po třetinách13:726:1634:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
TOR161/33429111014
SJS160/226307519

Přehled gólů

1. třetina
10:36TOR1:0Stř. příklepemG: Tyler Bozak (3)A: Phil Kessel (20)
2. třetina
03:17SJS1:1Stř. zápěstímG: Dan Boyle (11)A: Dany Heatley (34)A: Joe Thornton (59)
05:41SJS1:2Stř. zápěstímG: Joe Pavelski (16)A: Devin Setoguchi (10)
19:09TOR2:2Stř. příklepemPPG: Phil Kessel (21)A: Dion Phaneuf (14)A: Tomas Kaberle cze (40)
3. třetina
13:21SJS2:3Stř. příklepemG: Ryane Clowe (15)A: Devin Setoguchi (11)A: Rob Blake (14)

Přehled vyloučení

1. třetina
06:08SJS2 minScott NicholDržení (Viktor Stalberg)
09:55SJS5 minJody ShelleyBitka (Colton Orr)
09:55TOR5 minColton OrrBitka (Jody Shelley)
18:40TOR2 minFrancois BeaucheminPodražení (Devin Setoguchi)
2. třetina
05:43TOR5 minGarnet ExelbyBitka (Brad Staubitz)
05:43SJS5 minBrad StaubitzBitka (Garnet Exelby)
16:32TOR2 minFrancois BeaucheminNedovolené bránění (Joe Thornton)
19:00SJS2 minJody ShelleyHrubost (Dion Phaneuf)
3. třetina
07:39SJS2 minRyane Clowe (Dion Phaneuf)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
TOR35Jean-Sebastien Giguere (prohra)18 - 210 - 05 - 523 - 2688.46%058:34
SJS20Evgeni Nabokov (výhra)25 - 261 - 16 - 732 - 3494.12%060:00

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#TOR Toronto Maple LeafsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
81Phil KesselPravé křídlo112-1060010100%19:58
42Tyler BozakCentr101005601074%18:11
3Dion PhaneufObránce011-1046212-26:03
15Tomas Kaberle czeObránce0110020212-20:53
2Luke SchennObránce0000014100-18:49
7Garnet ExelbyObránce0000504000-09:16
12Lee StempniakPravé křídlo0000030010-18:10
18Wayne PrimeauCentr0000000100100%05:56
22Francois BeaucheminObránce000-1422312-24:23
23Alexei PonikarovskyLevé křídlo000000201050%18:03
28Colton OrrPravé křídlo0000500001-04:33
36Carl GunnarssonObránce000-2011200-20:48
39John MitchellCentr000-102110033%17:53
41Nikolay KuleminLevé křídlo000-1002001100%16:50
43Nazem KadriCentr000-100110215%17:26
45Viktor StalbergPravé křídlo00000621200%17:19
51Rickard WallinCentr000-101201133%16:46
56Andre DeveauxCentr000-1011000100%06:09

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
16Devin SetoguchiPravé křídlo022+2022100-16:10
8Joe PavelskiCentr101+102200044%19:48
22Dan BoyleObránce101+1021200-20:22
29Ryane CloweLevé křídlo101+22421010%18:44
4Rob BlakeObránce0110060402-22:14
15Dany HeatleyLevé křídlo011+1031010-22:51
19Joe ThorntonCentr011+101100067%19:32
3Douglas MurrayObránce000-1003202-21:08
7Niclas WallinObránce000+1011101-17:10
12Patrick MarleauLevé křídlo000+10122100%21:46
17Torrey MitchellCentr000-101201067%15:53
21Scott NicholCentr000020411057%16:22
28Jay LeachObránce000+2002200-17:30
36Dwight HelminenCentr000000000020%09:07
40Kent HuskinsObránce000+1010300-18:52
41Jed OrtmeyerPravé křídlo000-1012011-11:19
45Jody ShelleyLevé křídlo0000700000-03:59
59Brad StaubitzPravé křídlo0000511000-03:04

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Evgeni Nabokov
Evgeni Nabokov
Zákroky: 32
Saves: 94.12%
Dion Phaneuf
Dion Phaneuf
G: 0, A: 1, P: 1
S: 4, +/-: -1
Joe Pavelski
Joe Pavelski
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Bill McCreary
#7 - Bill McCreary
Greg Kimmerly
#18 - Greg Kimmerly
Steve Miller
#89 - Steve Miller
Jean Morin
#97 - Jean Morin

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]