Boston Bruins - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 09. 01. 2010 v 19:00 SEČ
  BOS NYR  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2010 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
08. 01. 2010 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2010 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
05. 01. 2010 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2010 19:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers2:1pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2010 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
08. 01. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-NYRNew York Rangers2:1sPreviewReviewVideo
07. 01. 2010 01:00New York RangersNYR-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2010 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
02. 01. 2010 19:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes1:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2010 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
01. 11. 2009 19:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:0PreviewReviewVideo
04. 04. 2009 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:0PreviewReviewVideo
08. 03. 2009 19:30New York RangersNYR-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:0PreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo
09. 03. 2008 20:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:0pPreviewReviewVideo
20. 01. 2008 20:30New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
20. 10. 2007 22:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:0pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins432221744113:1047-75-526-1713-10-39-11-46-41L
NYR New York Rangers442123642117:1212-62-226-1810-13-311-10-36-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins23131032667:553-32-313-107-31L
NYR New York Rangers23101332067:670-30-111-123-72W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers21111032250:542-32-115-66-41L
BOS Boston Bruins2091141846:494-43-213-74-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA22561711
NJDNJD - LAKLAK26421810
BOSBOS - SJSSJS1442117
OTTOTT - NYRNYR767810
PITPIT - NSHNSH1721613
WSHWSH - BUFBUF1432415
CBJCBJ - VGKVGK1019414
STLSTL - CARCAR2513315
EDMEDM - TORTOR1343018
UTAUTA - TBLTBL1244811
CGYCGY - DETDET983126
SEASEA - MINMIN141599
CHICHI - FLAFLA2313510
DALDAL - NYINYI162097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]