New Jersey Devils - Ottawa Senators (REVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 19. 12. 2009 v 01:00 SEČ
Prudential Center
(diváků: 13728)
4 NJD

OTT 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NJD121
OTT020
Po třetinách1:03:24:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NJD1183
OTT10109
Po třetinách11:1019:2022:29

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NJD81/336197310
OTT80/62719887

Přehled gólů

1. třetina
11:53NJD1:0Teč, DorážkaPPG: Jamie Langenbrunner (8)A: Andy Greene (13)A: Martin Brodeur (1)
2. třetina
00:39OTT1:1Stř. zápěstímG: Alexandre Picard (4)A: Matt Carkner (4)A: Alexei Kovalev (12)
01:53NJD2:1Stř. golfemG: Brian Rolston (12)A: Mark Fraser (2)A: Patrik Elias cze (10)
06:06OTT2:2Stř. zápěstímG: Jarkko Ruutu (6)A: Chris Kelly (11)A: Jonathan Cheechoo (5)
18:22NJD3:2Teč, DorážkaG: Jay Pandolfo (2)A: Rob Niedermayer (7)A: Colin White (6)
3. třetina
09:52NJD4:2Stř. golfemG: Bryce Salvador (1)A: Rod Pelley (4)A: Dean McAmmond (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:43NJD2 minNiclas BergforsPodražení (Mike Fisher)
11:09OTT2 minAlexandre PicardNedovolené bránění (Ilkka Pikkarainen)
17:21NJD2 minMike MottauHákování (Mike Fisher)
2. třetina
10:19NJD2 minJamie LangenbrunnerPodražení (Matt Carkner)
14:16OTT2 minJarkko RuutuHákování (Andy Greene)
14:30NJD2 minRob Niedermayer (Chris Kelly)
3. třetina
13:43NJD2 minDean McAmmondHákování (Alexei Kovalev)
14:22NJD2 minJamie Langenbrunner (Erik Karlsson)
14:22OTT2 minDaniel AlfredssonHrubost (Jamie Langenbrunner)
14:22NJD2 minJamie Langenbrunner (trest odseděl Niclas Bergfors)(Mike Fisher)
17:40OTT2 minMatt CarknerHrubost

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NJD30Martin Brodeur (výhra)18 - 200 - 09 - 927 - 2993.10%060:00
OTT30Brian Elliott (prohra)15 - 183 - 30 - 118 - 2281.82%059:56

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NJD New Jersey DevilsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Brian RolstonPravé křídlo101+1023010100%17:12
15Jamie LangenbrunnerPravé křídlo101+1623000-15:56
20Jay PandolfoLevé křídlo101-1021000-13:29
24Bryce SalvadorObránce101+1021200-20:39
2Mark FraserObránce011+1011001-11:32
5Colin WhiteObránce011-1013001-20:35
6Andy GreeneObránce011+1002202-23:54
10Rod PelleyCentr011+1004000-06:57
11Dean McAmmondCentr011+122020043%13:35
21Rob NiedermayerCentr011-121120038%17:29
26Patrik Elias czeLevé křídlo011+102110188%17:49
9Zach PariseLevé křídlo0000031000-17:07
17Ilkka PikkarainenPravé křídlo0000005011-10:14
18Niclas BergforsPravé křídlo000-1200000-09:26
19Travis ZajacCentr000002301033%17:25
27Mike MottauObránce0000225000-22:28
28Vladimir ZharkovPravé křídlo000+1000000-12:40
29Johnny OduyaObránce0000002101-19:17

#OTT Ottawa SenatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
45Alexandre PicardObránce101+2210100-18:21
73Jarkko RuutuLevé křídlo1010241001-15:10
22Chris KellyCentr011000101114%15:39
27Alexei KovalevPravé křídlo011+1011000-21:02
39Matt CarknerObránce011+2210000-15:19
41Jonathan CheechooPravé křídlo0110010101-15:51
4Chris PhillipsObránce0000041111-20:59
9Milan Michalek czeLevé křídlo0000052000-18:39
11Daniel AlfredssonPravé křídlo0000210001-20:24
12Mike FisherCentr000003700057%22:17
14Chris CampoliObránce000-1014100-09:47
17Filip Kuba czeObránce000-3022000-21:12
18Jesse WinchesterCentr000000102056%15:27
24Anton VolchenkovObránce0000013301-19:25
26Ryan ShannonPravé křídlo000-2010010-07:24
36Joshua HennessyCentr000-1002000100%05:07
43Peter ReginCentr0000011010-13:54
65Erik KarlssonObránce000-3021022-19:23

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jamie Langenbrunner
Jamie Langenbrunner
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1
Jay Pandolfo
Jay Pandolfo
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: -1
Andy Greene
Andy Greene
G: 0, A: 1, P: 1
S: 0, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Brian Pochmara
#16 - Brian Pochmara
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Dan Schachte
#47 - Dan Schachte
Brad Kovachik
#71 - Brad Kovachik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]