Vancouver Canucks - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 12. 12. 2009 v 18:00 SEČ
  VAN MIN  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-ATLAtlanta Thrashers4:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2009 19:30Carolina HurricanesCAR-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2009 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild1:2pPreviewReviewVideo
10. 12. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild2:0PreviewReviewVideo
06. 12. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2009 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
17. 10. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
01. 04. 2009 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks1:2pPreviewReviewVideo
03. 03. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild3:4pPreviewReviewVideo
06. 12. 2008 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2008 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild2:0PreviewReviewVideo
29. 03. 2008 01:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks4:0PreviewReviewVideo
21. 03. 2008 17:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks31171403497:812-02-014-1711-4-06-10-06-41W
MIN Minnesota Wild30141632879:886-33-317-139-4-15-12-27-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks1511402254:301-01-07-87-31W
MIN Minnesota Wild139411842:385-12-17-66-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks1661001243:511-01-07-94-62L
MIN Minnesota Wild1751221037:501-21-210-75-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]