Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 28. 01. 2009 v 01:00 SEČ
  CBJ DET  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo
21. 01. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
21. 01. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets4:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2009 02:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets5:6sPreviewReviewVideo
17. 01. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo
21. 01. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2009 18:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings6:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
14. 01. 2009 18:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
29. 11. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2008 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
20. 03. 2008 00:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2008 20:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings4:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets1:5PreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
18. 11. 2007 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings4:5sPreviewReviewVideo
10. 11. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings463115662173:1337-65-120-2616-5-215-10-47-32L
CBJ Columbus Blue Jackets472225544129:1335-53-424-2313-8-19-17-45-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2116523285:513-21-010-119-17W
CBJ Columbus Blue Jackets2113812658:533-12-112-98-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings25151043088:824-44-110-155-52L
CBJ Columbus Blue Jackets2691741871:802-41-312-145-52L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]