New York Islanders - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 16. 01. 2009 v 01:00 SEČ
  NYI BOS  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2009 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2009 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers1:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2009 03:00Calgary FlamesCGY-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2009 03:30Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2009 18:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2009 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2009 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2009 19:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2009 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators6:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2009 01:00Boston BruinsBOS-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 11. 2008 20:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders7:2PreviewReviewVideo
25. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
04. 12. 2007 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo
23. 11. 2007 20:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:30New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2007 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:3sPreviewReviewVideo
12. 01. 2007 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:5sPreviewReviewVideo
15. 10. 2006 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2006 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins433211464157:953-42-419-2417-4-115-7-38-23W
NYI New York Islanders431231424110:1564-42-214-297-12-25-19-22-85L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins2117413490:490-10-15-168-23W
NYI New York Islanders1971221454:662-21-15-145-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins2215733067:463-32-314-88-26W
NYI New York Islanders2451921056:902-21-19-150-1014L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]