New York Rangers - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 08. 12. 2008 v 01:30 SEČ
  NYR CGY  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2008 01:30New York RangersNYR-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
05. 12. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers6:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2008 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:2sPreviewReviewVideo
30. 11. 2008 19:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers0:4PreviewReviewVideo
29. 11. 2008 01:30Florida PanthersFLA-NYRNew York Rangers3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 12. 2008 01:30New York RangersNYR-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2008 02:00St. Louis BluesSTL-CGYCalgary Flames3:4pPreviewReviewVideo
03. 12. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
29. 11. 2008 18:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
27. 11. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
11. 01. 2006 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers29181123677:737-27-119-1011-6-17-5-16-41L
CGY Calgary Flames26151113077:801-10-012-149-5-16-6-07-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers1711612242:365-15-114-36-41W
CGY Calgary Flames149511849:410-10-06-87-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers127511435:372-12-05-75-51L
CGY Calgary Flames126601228:391-00-06-66-43W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2730423
PITPIT - UTAUTA13106620
CARCAR - CBJCBJ2901919
DETDET - CHICHI2711523
STLSTL - BOSBOS59161313
NSHNSH - WSHWSH11910719
DALDAL - MTLMTL20721612
MINMIN - NYINYI2710719
ANAANA - BUFBUF10136917
LAKLAK - OTTOTT19291017
SJSSJS - VANVAN2314126
VGKVGK - NJDNJD1844716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]