Calgary Flames - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 22. 03. 2008 v 17:00 SEČ
  CGY MIN  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2008 17:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild5:4PreviewReviewVideo
21. 03. 2008 02:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche2:1PreviewReviewVideo
19. 03. 2008 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo
16. 03. 2008 20:00Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2008 00:00Atlanta ThrashersATL-CGYCalgary Flames6:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2008 17:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild5:4PreviewReviewVideo
21. 03. 2008 17:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2008 17:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo
18. 03. 2008 00:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2008 01:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2008 20:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames1:2PreviewReviewVideo
23. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
17. 01. 2008 02:30Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
14. 11. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
04. 11. 2007 01:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild5:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2007 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2007 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames0:1pPreviewReviewVideo
18. 03. 2007 02:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2007 18:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild754035980200:2008-93-748-2721-16-519-19-44-61W
CGY Calgary Flames7438361076207:2056-103-346-2819-19-919-17-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild372116542101:875-50-325-125-52W
CGY Calgary Flames381919938103:931-91-225-136-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild38191943899:1133-43-423-154-61W
CGY Calgary Flames361917138104:1125-12-121-155-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2630422
PITPIT - UTAUTA1396619
CARCAR - CBJCBJ2801918
DETDET - CHICHI2611522
STLSTL - BOSBOS58161313
NSHNSH - WSHWSH1199718
DALDAL - MTLMTL19721512
MINMIN - NYINYI2610619
ANAANA - BUFBUF10126917
LAKLAK - OTTOTT19281016
SJSSJS - VANVAN2304125
VGKVGK - NJDNJD1744716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]