St. Louis Blues - Utah Mammoth (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 22. 02. 2027 v 00:00 SEČ
  STL UTA  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2026 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2026 02:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues5:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2026 01:30Ottawa SenatorsOTT-STLSt. Louis Blues2:7PreviewReviewVideo
11. 10. 2026 01:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2026 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Utah Mammoth
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2026 03:00Utah MammothUTA-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 04:00Utah MammothUTA-EDMEdmonton Oilers2:6PreviewReviewVideo
16. 10. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-UTAUtah Mammoth2:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2026 03:00Utah MammothUTA-TORToronto Maple Leafs5:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2026 01:00Buffalo SabresBUF-UTAUtah Mammoth1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 04. 2026 02:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues3:5PreviewReviewVideo
10. 01. 2026 03:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2025 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth1:0PreviewReviewVideo
24. 10. 2025 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth4:7PreviewReviewVideo
16. 04. 2025 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth6:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2025 01:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues1:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2025 03:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2024 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
UTA Utah Mammoth107301438:310-00-02-83-1-04-2-07-31W
STL St. Louis Blues8341727:280-10-02-61-0-12-4-03-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
UTA Utah Mammoth4310618:140-00-00-43-11W
STL St. Louis Blues210137:60-10-01-11-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
UTA Utah Mammoth6420820:170-00-02-44-22W
STL St. Louis Blues6240420:220-00-01-52-42L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
28151St. Louis Blues STL-UTA Utah Mammoth00000

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Utah Mammoth
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]