Washington Capitals - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 30. 03. 2025 v 21:00 SEČ
  WSH BUF  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2025 21:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres5:8PreviewReviewVideo
28. 03. 2025 01:00Minnesota WildMIN-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2025 01:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
22. 03. 2025 22:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers6:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2025 00:00Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2025 21:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres5:8PreviewReviewVideo
29. 03. 2025 18:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres7:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2025 00:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins7:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2025 00:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2025 20:00Winnipeg JetsWPG-BUFBuffalo Sabres3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2025 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:3sPreviewReviewVideo
15. 12. 2024 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
12. 04. 2024 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
03. 04. 2024 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals6:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
16. 03. 2023 00:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres5:4sPreviewReviewVideo
26. 02. 2023 19:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals7:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:5pPreviewReviewVideo
26. 03. 2022 00:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals3:4sPreviewReviewVideo
12. 12. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals7247169103261:1887-90-033-3924-7-623-9-37-32L
BUF Buffalo Sabres723036666231:2566-60-023-4919-14-311-22-36-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals37247654137:1003-60-016-217-36W
BUF Buffalo Sabres361914341127:1214-30-010-268-24W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals35239349124:884-30-017-186-42L
BUF Buffalo Sabres361122325104:1352-30-013-232-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25548Washington Capitals WSH-BUF Buffalo Sabres3010026

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
abonentalexander1986banffckkvvlkdarth0banedilitfrancoa
ganco1glumhojancharlica62ignacignac75
jabkinjarynjindrich73juventus1kerrylabushmaly.petko
matys1979m.beranekpackova.ivetpeterykpispetsilvia7spalini
thajskemenu17jaja

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
exxe

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbanffckkvvlkdarth0banedilitfrancoaganco1
glumhojancharlica62ignacjabkinjindrich73
juventus1kerrylabushmaly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivet
peterykpispetsilvia7spalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]