New York Islanders - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 28. 02. 2007 v 01:30 SEČ
  NYI PHI  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers6:5pPreviewReviewVideo
24. 02. 2007 19:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:30New York IslandersNYI-TORToronto Maple Leafs3:2sPreviewReviewVideo
19. 02. 2007 19:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins6:5PreviewReviewVideo
18. 02. 2007 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers6:5pPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 02. 2007 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:0PreviewReviewVideo
19. 01. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
03. 01. 2007 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
10. 11. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
19. 04. 2006 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
02. 04. 2006 19:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
05. 03. 2006 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
09. 02. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2005 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders623131862183:1747-86-428-3417-14-414-17-46-43W
PHI Philadelphia Flyers621646932161:2352-91-525-375-25-711-21-23-74L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders31171443489:764-43-117-146-43W
PHI Philadelphia Flyers3052571081:1182-71-410-202-83L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders31141742894:983-43-311-205-51W
PHI Philadelphia Flyers32112122280:1170-20-115-173-72L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]