Pittsburgh Penguins - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 18. 02. 2007 v 21:30 SEČ
  PIT WSH  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2007 21:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:5PreviewReviewVideo
15. 02. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CHIChicago Blackhawks5:4sPreviewReviewVideo
11. 02. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins5:6pPreviewReviewVideo
09. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:5sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2007 21:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo
11. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
09. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
07. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins2:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 02. 2007 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals2:0PreviewReviewVideo
12. 12. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins4:5sPreviewReviewVideo
09. 03. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins3:6PreviewReviewVideo
26. 01. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals8:1PreviewReviewVideo
23. 11. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals5:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins573126962200:1799-95-521-3617-12-414-14-59-15W
WSH Washington Capitals582335946175:2035-91-724-3414-16-49-19-53-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins29171243498:762-42-215-149-17W
WSH Washington Capitals30141642899:1014-41-311-196-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins281414528102:1037-53-36-226-43W
WSH Washington Capitals2891951876:1021-50-413-151-95L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694224
OTTOTT - NYINYI24321312
TBLTBL - SEASEA24401016
FLAFLA - VANVAN2810224
NJDNJD - NYRNYR84171213
DETDET - PHIPHI1694718
CHICHI - WPGWPG6617421
NSHNSH - SJSSJS7129618
MINMIN - STLSTL17661510
EDMEDM - UTAUTA2143222
VGKVGK - CGYCGY2900223

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]