Arizona Coyotes - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 04. 03. 2022 v 03:00 SEČ
  ARI COL  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2022 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2022 22:00Arizona CoyotesARI-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
26. 02. 2022 03:30Arizona CoyotesARI-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2022 04:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
21. 02. 2022 01:00Arizona CoyotesARI-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2022 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:1PreviewReviewVideo
02. 03. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-NYINew York Islanders5:3PreviewReviewVideo
27. 02. 2022 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
26. 02. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2022 01:30Detroit Red WingsDET-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 02. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes2:3sPreviewReviewVideo
16. 01. 2022 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche0:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
13. 04. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2021 03:30Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes9:3PreviewReviewVideo
24. 03. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche5:4sPreviewReviewVideo
23. 03. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche1:5PreviewReviewVideo
11. 03. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes2:1pPreviewReviewVideo
09. 03. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche544010484218:1537-43-118-3623-3-217-7-28-24W
ARI Arizona Coyotes531435432122:1954-41-427-267-20-17-15-34-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche28233248119:725-22-19-198-22W
ARI Arizona Coyotes2872011567:1031-10-113-153-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche2617723699:812-21-09-179-12W
ARI Arizona Coyotes2571531755:923-31-314-114-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
21048Arizona Coyotes ARI-COL Colorado Avalanche2323321

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (+1.5)
alexander1986elguaje

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charlondonpetterson76

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentckkvvlkctibor88dilitdindaemmettflyers66
forward01francoafunesgolohojanignac75jaryn
juventus1kerrymaly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivetpetrsson
silvia7twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
funescharlpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentckkvvlkctibor88dilitdindaelguajeemmett
flyers66forward01francoahojanjuventus1kerrymaly.petko
matys1979m.beranekondonpackova.ivetpetrssonsilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]