Colorado Avalanche - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 23. 11. 2021 v 02:30 SEČ
  COL OTT  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2021 02:30Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators7:5PreviewReviewVideo
20. 11. 2021 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo
18. 11. 2021 03:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
14. 11. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-VANVancouver Canucks7:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2021 02:30Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators7:5PreviewReviewVideo
14. 11. 2021 23:00Ottawa SenatorsOTT-CGYCalgary Flames0:4PreviewReviewVideo
14. 11. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-LAKLos Angeles Kings0:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2021 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 02. 2020 03:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators3:0PreviewReviewVideo
07. 02. 2020 01:30Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2019 01:00Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
27. 10. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
11. 11. 2017 19:00Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 20:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
12. 03. 2017 01:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
03. 03. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche2:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2016 01:30Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2015 03:30Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche148511754:441-11-03-114-2-14-3-07-34W
OTT Ottawa Senators154101936:520-10-09-63-7-01-3-12-81L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche7421929:190-10-02-54-32W
OTT Ottawa Senators10370624:350-00-06-43-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche7430825:251-01-01-64-32W
OTT Ottawa Senators5131312:170-10-03-21-43L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20460Colorado Avalanche COL-OTT Ottawa Senators3521130

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
alexander1986aveomarckkvvlkctibor88czabajdilitdinda
elguajeemmettflyers66francoafunesgolohojan
ica62ignac75inanajarynjuventus1kerrykrab88
maly.petkomatys1979m.beranekmibdevilsmik848mtlnuovacchinni
ondonpackova.ivetpetterson76rockysilvia7tatuldatwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
kracapetrsson

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
bary

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bary

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkctibor88czabajdilitdindaelguajeemmett
flyers66francoafuneshojanica62juventus1kerry
krab88maly.petkomatys1979m.beranekmibdevilsmik848mtl
nuovacchinniondonpackova.ivetpetrssonpetterson76rockysilvia7
tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]