Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(10. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 15. 05. 2021 v 02:00 SEČ
  WPG TOR  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 05. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
12. 05. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks5:0PreviewReviewVideo
11. 05. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
09. 05. 2021 01:00Winnipeg JetsWPG-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2021 03:30Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 05. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
13. 05. 2021 02:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs4:3pPreviewReviewVideo
09. 05. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo
07. 05. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
04. 05. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 04. 2021 01:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
23. 04. 2021 01:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs3:5PreviewReviewVideo
16. 04. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo
03. 04. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs1:2sPreviewReviewVideo
01. 04. 2021 01:30Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs1:3PreviewReviewVideo
14. 03. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo
12. 03. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets4:3pPreviewReviewVideo
10. 03. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets3:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets3:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2020 01:30Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs553513777185:1446-71-025-3018-7-317-6-47-31L
WPG Winnipeg Jets552923361166:1526-30-225-3012-13-217-10-12-81W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs2818733995:744-30-013-157-34W
WPG Winnipeg Jets27121322675:813-20-213-142-81W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs2717643890:702-41-012-155-52L
WPG Winnipeg Jets28171013591:713-10-012-166-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19965Winnipeg Jets WPG-TOR Toronto Maple Leafs6911519

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
ckkvvlkdilitm.beranekmtlnuovacchinnisilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77ctibor88francoagolohojanica62juventus1
kerrypackova.ivet

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentbenourdesspidindaforward01funesignac75
jarynmaly.petkomatys1979petrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
funesica62mtlnuovacchinnipetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourckkvvlkctibor88dilitdinda
forward01francoahojanjindrich73jirik19juventus1kerry
maly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivetsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:0(0:0, -:-, -:-)04:58
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]