Colorado Avalanche - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 14. 03. 2021 v 22:30 SEČ
  COL LAK  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2021 22:30Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
13. 03. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
11. 03. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes2:1pPreviewReviewVideo
09. 03. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
07. 03. 2021 02:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks4:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2021 22:30Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
13. 03. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
11. 03. 2021 03:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings1:5PreviewReviewVideo
09. 03. 2021 04:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings6:5pPreviewReviewVideo
07. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
22. 01. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2020 03:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo
23. 02. 2020 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche1:2sPreviewReviewVideo
16. 02. 2020 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2019 21:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings7:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
22. 11. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo
03. 04. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche2515823274:593-20-016-98-4-17-4-16-42W
LAK Los Angeles Kings2611962878:742-61-111-154-3-47-6-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche138411739:302-10-09-46-42W
LAK Los Angeles Kings114341234:311-40-15-64-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings157621644:431-21-06-95-51L
COL Colorado Avalanche127411535:291-10-07-56-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19668Colorado Avalanche COL-LAK Los Angeles Kings32631618

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
abonentaveomarbenourckkvvlkdesspidindadumas
dwarfemmettforward01francoafunesgoloica62
ignac75inanajakubsichtajarynjirik19joe33jurca
juventus1kerrykrab88matys1979m.beranekmtlnuovacchinni
packova.ivetpetepetrssonsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77dilithojanhromemaly.petkomilan66

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
flyers66lumurocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dilitdindadwarfemmetthojanhromeica62
jakubsichtalumumaly.petkomatys1979m.beranekmtlnuovacchinni
packova.ivetsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77aveomarbenourdumasflyers66forward01
francoafunesinanajindrich73jirik19jurcajuventus1
kerrykrab88petrssonrocky

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2312421
CGYCGY - SEASEA10610421
BOSBOS - CHICHI2201120
DETDET - STLSTL1058714
NSHNSH - TBLTBL1418615
NYINYI - EDMEDM6710516
LAKLAK - BUFBUF1094615
SJSSJS - OTTOTT1922616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]